TEREMLABDARÚGÓ KUPA A GREGOR ISKOLÁBAN

Szilveszteri teremlabdarúgó kupát rendeztek december 29-én első alkalommal a Gregor József Általános Iskolában. A kupát Varga László, az RTK-Zavadszky Gábor utánpótlás labdarúgó bázisának szakedzője szervezte és hívta életre. A tornán 1999-2001-es születésű, vegyes korosztály képviseltette magát. A hagyományteremtő szándékkal rendezett évbúcsúztató kupa célja a rákosmenti és környező települések fiatalságának együttes sportolása, a futball népszerűsítése, illetve a közösségi sport erősítése. A rendezvény létrejöttét támogatta, egyúttal az eseményen részt vett dr. Füzesi Péter és Virág Mihály rákoscsabai, valamint Rózsahegyi Péter rákosligeti önkormányzati képviselők. A szilveszteri kupán, - melyen 7 csapat rúgta a bőrt egymás ellen – a Maglódi Droidok végeztek az első helyen, második az MLTC 1., harmadik helyezett pedig az MLTC 2. csapata lett. A mezőny legjobb játékosa Tóth Zsolt volt, a legtechnikásabb játékosnak Kun Zsolt bizonyult. A gólkirály Gruber Bálint lett, a torna legszebb gólját pedig Varga József lőtte. A díjkiosztót követően a csapatok közösen koccintottak az újesztendőre.