Magyar Kupa

Nem jutott be a legjobb 16-ba az RKSK - De már a mostani eredmény is történelmi pillanat

0-1 lett az október 26-ai, Sport téri Rákosmente (NBIII) - Kaposvár (NBI) labdarúgó mérkőzés eredménye. A rendes játékidő egyik csapatnak sem hozott eredményt. Az összecsapás egyetlen gólját a Kaposvári Rákóczi FC a kétszer 15 perces hosszabbítás 25. percében lőtte. Az RKSK esélye ezzel egy ideig elszállt, hogy a Magyar Kupában a legjobb 16 közé jusson, ám azt nem szabad elfelejteni, hogy az NBIII-as csapat soha ilyen jól nem állt még a tabellán.

Az év mérkőzése - Rákosmente - Kaposvár, október 26. 14:00, Sport tér. 3.

Rákosmente NBIII-as férfi labdarúgócsapata, az RKSK hazai pályán fogadja október 26. (szerda) 14 órakor a NB I-es Kaposvári Rákóczi FC-t. A tét a Magyar Kupában a legjobb 16 közé jutás. (A belépés díjtalan!)